Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 15.07.2019 09:21
  • Son Güncelleme: 15.07.2019 09:21

soruları zor muydu, ? nasıl? İşte

lisans sınav yorumları: zor muydu, ? () 14 Temmuz KPSS lisans sınavı yorumları, sınava giren memur adayları tarafından araştırılıyor. "KPSS lisans soruları zor muydu, kolay mıydı?" sorusunun yanıtını merak eden vatandaşlar da yorumlara bakarak fikir sahibi olmaya çalışıyorlar. Kamu Personeli Seçme Sınavı Genel Yetenek Genel Kültür oturumu 14 Temmuz'da 10.15'te başladı. Adaylar belirtilen süre aralığında soruları yanıltmaya çalıştılar. Sınav yorumları yapıldıkça haberimiz içerisine eklenecektir. Bir testte, en az 1 ham puanı(net)bulunmayan adaylar bu test için yapılacak hesaplamalara alınmayacaklar ve bu adaylara bu test için standart puan hesaplanmayacaktır.

KPSS lisans sınavı yorumları: KPSS soruları zor muydu, kolay mıydı?

14 Temmuz KPSS lisans sınavı bugün gerçekleşti. Adaylar lisans sınav yorumlarını oldukça merak ediyor. KPSS lisans sınavı zor muydu, kolay mıydı? KPSS puan hesaplama nasıl yapılır tüm bu soruların cevapları haberimizde yer alacak. KPSS soruları ile ilgili yapılan yorumlar haberimiz içerisine eklenecektir. Puan hesaplama ile ilgili sınavda yer alan her test kendi içinde değerlendirilecektir. Her test örnek vermek gerekirse, Genel Yetenekte, doğru cevap sayısından yanlış cevap sayısının dörtte biri çıkarılarak ham puanlar bulunacak, bu puanların ortalama ve standart sapmaları kullanılarak standart puanlar hesaplanacaktır. KPSS lisans sınavına (Dört veya daha fazla yıllık yükseköğretim) (KPSS/1 sınavına girmektedirler) Programlarından mezun olanlar ile mezun olabilecek durumda bulunanlar girebilmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.