Koç

Bu yılın en güzel işareti fırsatlar ve ilerleme gezegeni Jüpiter’in burcunuzu ziyareti olacak. Jüpiter 11 Mayıs’tan 28 Ekim’e kadar burcunuzun ilk 10 günlük bölümünde ilerleyecek. 2022 sonuna doğru 20 Aralık’tan sonra bir kez daha burcunuza geri dönecek. Jüpiter’in burcunuzu ziyaret ancak 12 yılda gerçekleşen bir transittir ve doğal olarak hayatınızda yeni bir girişim dönemine girmekte, kendinize olan güveninizi arttırmaktasınız. Eğer astrolojik haritanızda Jüpiter iyi konumda ise bu fırsatlardan daha çok yararlanacağınızı söylemeliyiz. Jüpiter her durumda eğitim, yabancılar, yolculuklar ve kişisel gelişim alanında ilerleme, yeni şeyler keşfetme ve kapıları açmak için size çok güzel fırsatlar sunuyor olacak. 11 Mayıs’a kadar olan dönemde bu fırsatlar çok belirgin olmayabilir. Bu nedenle yılın ilk aylarında biraz daha sabırlı olmalı ve hazırlık içinde olmalısınız. Kimi zaman kabullenme ve akışına bırakma gereği doğabilir. Ancak 11 Mayıs’a kadar olan dönemi bir hazırlanma fırsatı olarak görebilirsiniz. Özellikle Koç burcunun ilk 10 gününde, 20 – 31 Mart günleri arasında doğan Koç’lar Jüpiter’in heyecan, girişim ve ilerleme getiren enerjisini daha çok hissedecekler.
Astrolog Binnur Sormageç Astrolog Binnur Sormageç Astroloji Yazarı

KOÇ
Aileniz, arkadaşlarınız, partneriniz ya da diğer tüm sevdiklerinizle geçirdiğiniz aktif zamandan daha çok keyif alabilir ve bu durumları çoğaltabilirsiniz.

BOĞA
Bugünlerde arkadaşlarınızla ve sosyal ilişkiler kurduğunuz kişilerle daha verimli bir iletişim kurmak için bilinçli ve çok çaba göstereceğiniz bir gündesiniz.

İKİZLER
Bugünlerde dostlarınızla ve ailenizle geçirdiğiniz zamandan büyük keyif alabilirsiniz.
İdealleriniz ve hedeflerinizden ziyade manevi yönleriniz ortaya çıkabilir.

YENGEÇ
Sosyal ortamlarda sevilecek ve sayılacaksınız.
Arkadaşlarınız sizden akıl almak isteyebilirler bu süreçte onlara bilgi ve tecrübeleriniz ile destek olmaya çalışabilirsiniz.

ASLAN
Kendinizi ve duygularınızı ifade etmek istemeyeceğiniz ve net olamadığınız bir gündesiniz. Bu süreçte esas olan, sonrasında pişman olacağınız bir şey yapmamak.

BAŞAK
Duygusal açıdan kendinizi bir özgüvensizlik hali içerisinde bulabilirsiniz.
Yeterince iyi olmayı beklemeden yapmak istediklerinizi yapmaya çalışmalısınız.

TERAZİ
Akşam saatlerinde yine ailenize ya da arkadaşlarınıza ayırdığınız zaman için efor sarf etmeniz gerekebilir ancak bu size sadecek keyif verebilir.

AKREP
Karmaşık sinyaller gönderiyor olmanız en çok partnerinizi etkileyebilir, ilişkiden ya da ondan emin olmadığınızı düşünebilir. Bir süre beklemenizde fayda var.

YAY
Bugünlerde çok bilinenin aksine sizi duygularınızın yönetmesi hali yeterince iyi değilim hissiyatı sizi yapmak istediklerinizden alıkoyabilir.

OĞLAK
Maddi konularda kendinizi yetersiz ya da güvensiz hissedebilirsiniz.
İkili ilişkilerde yaptığınız yatırımın tam olarak karşılığını alamamak sizi tedirgin edebilir.

KOVA
Kendinizi oldukça aktif ve enerjik hissedebilirsiniz.
Gün içerisinde enerjiniz işlerinizin tamamına yetebilir ve etrafınızdaki kişiler de sizi şaşırarak seyredebilirler.

BALIK
Partnerinizle olan ilişkinize önem vermeli ve günü daha anlayışlı geçirebilmelisiniz.
Arkadaş ilişkilerinizde espri, sohbet ve keyif ön planda olacak.

...
Devamını Oku

Koç Burcu Genel Özellikleri

Yükselen Koç Burcu Özellikleri

Burç Uyumu Hesapla
Cinsiyet
Kadın
Erkek
Yükselen Burç Hesapla
Doğum Tarihi
GÜN
AY
YIL
Doğum Saati
SAAT / DAKİKA
Doğum Yeri
İL
İLÇE
Boş yerleri doldurunuz.