Bugünkü
Takvim

Semra Hanım’dan satılık köşk

8. Cumhurbaşkanı merhum ’ın eşi , 23 yıl ikamet ettiği Sarıyer Büyükdere’deki köşkü satılığa çıkardı. 4 katlı 12 odalı köşke 20 milyon TL bedel belirlendi

Semra Hanım’dan satılık köşk
Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın Sarıyer'deki köşkü satışa çıkarıldı. Semra Özal'ın bir süre önce köşkü boşaltarak oğlu Efe Özal'ın evine taşındığı öğrenildi. Köşkün satış danışmanlığını yapan Evrim Kırmızıtaş Başaran, köşkün satışıyla ilgili açıklamalarda bulundu: Burası beni çok heyecanlandırdı. Nedenine gelince çok fazla ilgiyle karşılaştım. Bu beni çok etkiledi. Duygusal olarak da etkiledi. Rahmetli vefatından 7-8 ay sonra aile oraya taşınıyor. Semra hanım ve ailesiyle birlikte. Orada çok güzel anılar biriktiriyorlar ve yaklaşık 23-24 yıl orada kalıyorlar o villada. Sarıyer halkı biliyorlar ki Semra hanım yıllardır orada oturuyor. Hatta mahalle orasıyla özdeşleşiyor. Yaklaşık 2-3 yıldır da boş kaldığından dolayı satışa getirme kararı alıyorlar..., oğlu Efe'nin yanına taşınma kararı aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.