Bugünkü
Takvim

990 milyonun 540’ını yedik!

G.Saray Başkanı, “’dan 990 milyon gelirimiz var ki 540 milyon TL’sini yedik bitirdik” dedi...

990 milyonun 540’ını yedik!
G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz, Olağan Toplantısı'nda, "Riva'dan 990 milyon TL gelirimiz var ki 540 milyon TL'sini yedik bitirdik. Hep beraber yedik bitirdik, kimseyi suçlamıyorum. Ve biz de bunu en üst seviyeye getirmek istiyoruz. Çok büyük ekonomik savaş veriyoruz" diye konuştu

7 AYDA 1 MİLYAR 187 MİLYON
Genel Kurulu ertelemeyeceklerini açıklayan Cengiz, "Geldiğimizden beri elde ettiğimiz hasılat 1 milyar 187 milyon . 7 ayda. Harcamamız 1 milyar 184 milyon TL. 3 milyon artıdayız" ifadelerini kullandı.

24 SAATİMİ BURAYA VERİYORUM
Cengiz, "Ben işime gitmiyorum! Çocuğum bakıyor, bütün zamanım, 24 saatimi buraya veriyorum. Olmazsa da edebimle geri çekilirim. Bize 1 yıl daha dayanırsanız bunu da halledeceğiz" dedi.

YARSUVAT'TAN İNCE MESAJ!
G.Saray eski Başkanı , "Yönetim kurulu, lütfen olağanüstü genel kurul toplantısını iptal edin. Yeni bir seçim yapmak istemiyoruz. Sizlerle yola devam etmek istiyoruz ama mecbur bırakırsanız istemediğimiz şeyleri yapmak zorunda kalabiliriz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.