Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 02.03.2019

’de saç ekimi yaptıran erkeklerin favorisi , kadınların tercihi ise

’de saç ekimi yaptıran erkeklerin favorisi ; kadınların tercihi ise saçlarına sahip olmak.

Hayaller Rihanna

Saç estetiğinde dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alan Türkiye'ye olan ilgi her geçen gün artıyor... Ülkemizin önde gelen merkezlerinden Demo Hair'in sahibi Metin Akay, şunları söyledi: "Amerika, Ortadoğu ve Avrupa'nın birçok ülkesinden müşterimiz var. Erkekler 'in kadınlar ise 'nın saçlarından istiyor."Son dönemde saç ekiminin aksine saç protezinin daha çok tercih edildiğini söyleyen Akay, ekledi: "Protez saç daha kolay ve güvenilir bir yöntem. Kadınlar da en az erkekler kadar bu yönteme başvuruyor."

YILDIZLARIN SAÇLARI PROTEZ
Metin Akay; David Beckham, Rihanna, Lady Gaga, Elton John ve Katy Perry gibi birçok yıldızın saç protezi yaptırdığını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.