;

Beyaz Türkler çıldırdı

Mikonos’un gözde mekanı Nammos’u önceki akşam da Arzu-Ömer Sabancı ve Esin Moralıoğlu gibi sosyetikler kuşattı. Eros Ramazzotti konserini izleyenlerin en az bin 500 euro ödediği mekanı Yunan basını ‘Bu kadar olmaz’ diye haber yaptı!

Beyaz Türkler çıldırdı
Türkiye'de kazandıkları paraları Yunanistan'da saçan Beyaz Türkler, ekonomik krizdeki Komşu'yu rahatlattı! Bu yaz başından beri Türk sosyetesinin akın ettiği 'ın gözde adası Mikonos, önceki akşam da kuşatmamız altındaydı. Adanın en pahalı mekanı Nammos'ta Eros Ramazzotti ile Antonis Remos konseri vardı. İtalyan Ramazzotti ile Yunan Remos'un yaklaşık 3 bin kişilik konserinde Türk sosyetesi de hazır bulundu.

72 BİN EURO'LUK ŞİŞE!
Arzu ile Ömer Sabancı, hatırı sayılır bir ücreti gözden çıkararak konseri en ön masadan izledi. Şebnem Dinçgör, Esin Moralıoğlu, Zeynep Yılmaz ve Günsel Ülkü de Nammos'ta hazır bulunan diğer sosyetiklerdendi. Eros Ramazzotti ile Antonis Remos'u dinleme bedelinin en az bin 500 euro olması ise Yunan basınının tepkisini çekti. Komşu'nun en çok okunan haber sitelerinden eReportaz, "Nammos'ta bir şişe şampanya 72 bin euro" başlıklı bir haber yaptı. Nammos'a giden 3 bini aşkın kişinin 1 gecede yaklaşık 2 milyon euro'luk hesap ödediğini belirten haber sitesi. "Bir şişe şampanya parasına mütevazı bir ev alınır. Bu kadar da olmaz" diyerek kendi ülkelerinde atılan kazığı eleştirdi!KENDİ BASINI ELEŞTİRDİ
Ekonomik krizdeki Yunanistan'ın en gözde haber sitelerinden eReportaz, önceki akşam Nammos'ta atılan kazığı, "Bir şişe şampanya içmek yerine ev alırsınız" diyerek eleştirdi.EROS'UN VİP HAYRANI
Dünyaca ünlü şarkıcı Eros Ramazzotti'yi mekandaki en ön masadan dinleyen Arzu Sabancı, İtalyan yıldızın gözlerine bakıp şarkı söylediği bu anı da instagram'da paylaştı.


Yaklaşık 30 yıldır evli olan Arzu ile Ömer Sabancı, evlilik yıldönümlerini Mikonos'ta kutladı.


Esin Moralıoğlu, konserin ertesi günü Lindsay Lohan ile
böyle hatıra fotoğrafı çektirdi.


Yaş gününü Mikonos'ta kutlayan Zeynep Yılmaz, konser öncesinde Yunan şarkıcı Antonis Remos'la da selfie yapmayı ihmal etmedi.


Sosyetik Şebnem Dinçgör ile sevgilisi Melih Özkan da konserde olan Türkler arasındaydı. Ünlü çift, Eros Ramazzotti ve Antonis Remos'un şarkılarıyla hem coştu hem do romantizm yaşadı.


Tülin Şahin, dünyaca ünlü model Petro Nemcova'nın yaş günü için özel davetli olarak Mikonos'a gitti. Şahin, eğlendikleri mekanda Çek mankenle Hadise'nin 'Düm Tek Tek' isimli şarkısı eşliğinde göbek attı..

Takvim MAGAZiN / ÖZEL
Etiketler: , , ,
  • 29 Temmuz 2017, Cumartesi

kalan karakter 1000

murat keser murat keser

yunanistan halkiyla satiliga cikarilmali, gelen paralari bürokratlar ic ediyor, türk iradesine tekrar gecsinler sorun biter.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 29.07.2017 17:55
enar enar

Bu tip(!)'lerle, ortalama Türk insanının en ufak bir benzerliği yok. O nedenle bunlarla uzlaşıp Yeni Türkiye'yi birlikte kurmak ta bence ham bir hayaldir. Bunların dediklerinin ve yaptıklarının tam tersini yaparak yolumuza devam edersek 2023'te Gazi Mustafa Kemal'in hedef olarak koyduğu "muasır medeniyet" düzeyinin üstüne ulaşabiliriz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 29.07.2017 14:11
misafir misafir

"BEYAZ TÜRKLER" tanımı, Türk olmayanların Türkler arasında rahatça dolaşabilmek, Türk imajını bulandırmak için kullandıkları bir maskedir. Kimsenin Türk imajını bozmaya, bulandırmaya, ayrıştırmaya hakkı yoktur. Bu yüzden "BEYAZ TÜRKLER" tanımının kullanılmasının yasaklanmasını istiyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 29.07.2017 14:05
misafir misafir

Türk'ün siyahı beyazı olmaz. "Beyaz Türkler" dedikleri şey, aslen Türk olmayanların, kendilerini Türklerden ayırmak ve aynı zamanda kendilerini "Türk" kelimesi arkasına gizleyerek rahatça Türkiye'de yaşayabilmek için kullandıkları bir maskedir, algı aldatmacasıdır. Tıpkı, aslen Atatürk'ü sevmedikleri halde "Atatürkçü" kelimesinin arkasına gizlenerek, Atatürk'ün kurduğu Türkiye'ye ve Türk milletine düşmanlık yaptıkları gibi. "Beyaz Türklerin" yaşadıkları yerlerde bölücü HDP'ye bu kadar oy çıkmasının sebebi de budur. Biz çok iyi biliriz ki hiç bir Türk HDP'ye oy vermez. Bu yüzden, Türk kelimesini bulandıran ve maske olarak kullanılan "Beyaz Türkler" kelimesinin kullanılmasını DEVLETİMİZİN yasaklamasını istiyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 29.07.2017 13:59
yasemin yasemin

sosyete fifileri. lafa geldi mi halkimizi asagilamaktan geri kalmazlar ama bu beyinsizler ileride olabileckleri öngeremeyecek kadar aptallar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 29.07.2017 13:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.