Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.04.2017

Sultan Tülin

Memet Özer’le boşanacağı konuşulan , ‘Bekarlık sultanlıktır’ dercesine ülke ülke geziyor

Sultan Tülin
Eşi Memet Özer'le 12 yıllık evliliğinin üzerinde kara bulutların dolaştığı konuşulan , adeta 'Bekarlık sultanlıktır' sözünü doğrular gibi yaşıyor. Boşanma dedikodularının ardından geçtiğimiz hafta moda çekimi için Hırvatistan'a giden güzel model, hemen ardından da soluğu Dubai'de aldı.

Özer'le karşılaşmamak için kendini işine verip özellikle de yurt dışı çekimlerini tercih ettiği iddia edilen Tülin Şahin, haftalardır eşiyle bir araya gelmedi. Bu arada güzel model, Dubai'de gerçekleştirdiği moda çekiminde yine gözleri kamaştırdı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.