Bugünkü
Takvim

Game over

Beklenen oldu ve geçen Ağustos'ta evlenen ile ; boşanma kararı aldı. Çift, tazminatta ise henüz anlaşmaya varamadı

  • Saklambaç
  • 29.05.2013
ABONE OL
Game over
Magazin dünyasından bir boşanma haberi daha geldi! Geçen Ağustos'ta gizlice evlenen ile , evliliklerinin 1. yılını doldurmadan boşanma kararı aldı. Mutlulukları yerine sürekli kavgalarıyla gündeme gelen ünlü çiftin bu kararı kimseyi şaşırtmadı. Nisan'dan beri aralarının bozuk olduğu konuşulan Meltem Cumbul ile Alican Özbaş arasındaki sorunlar; her geçen gün daha da büyüdü.

İHANETİ ÖĞRENİNCE İPLER KOPTU
İddiaya göre; bardağı taşıran son damla da alkol sorununu bir türlü aşamayan Özbaş'ın çapkınlıkları oldu. Sahibi olduğu otel nedeniyle yılın büyük kısmını Kuşadası'nda geçiren Alican Özbaş'ın kaçamakları; Meltem Cumbul'un kulağına gelince ipler koptu. Çocuk sahibi de olamayan çift, karşılıklı konuşurak boşanmaya karar verdi. Meltem Cumbul; kendisinden 14 yaş küçük eşinin etrafa karşı sergilediği hırçınlıklarından şikayet ederken; Özbaş'ın da Meltem Cumbul'un birlikte yaşadığı evlerine sürekli arkadaşlarını çağırmasından yaka silktiği söyleniyor...

TAZMiNAT SAVAŞI
Boşanma kararının ardından her iki taraf da avukatlarını seferber etti. Yüklü malvarlığı bulunan Alican Özbaş'ın Meltem Cumbul'a tazminat ödememenin yollarını aradığı iddia edildi. Güzel oyuncunun da genç eşine manevi tazminat davası açmayı planladığı dedikodular arasında...

14 YAŞ FARK VAR

44 yaşındaki Meltem Cumbul'un 30 yaşındaki Özbaş ile evliliği olay olmuştu.

kalan karakter 1000

VARDAR... VARDAR...

en koftiden bir iş için BONSERVİS isteniyor...USTALIK BELGESİ isteniyor...EVLİLİK için ise...HİÇBİR ŞEY istenmiyor...EVLİLİK çocuk oyuncağı mı yahu...? Türkiye EVLİLİK için SERTİFİKA zorunluluğu getiren İLK ÜLKE olsun...İlkleri HEP AVRUPA mı yapacak...???

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 29.05.2013 08:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.