Bugünkü
Takvim

Muz benim kahvaltım

Muz benim kahvaltım
Sıra dışı açıklamalarıyla gündeme gelen İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, dün Mersin Anamur'da bu yıl 4'üncüsü düzenlenen tarım ve gıda fuarına katıldı. Anamur muzuna övgü yağdırdı. Karatay, her zaman "Anamur muzu yenilmesi" tavsiyesinde bulunduğunu hatırlatarak, "Her gün bir tane Anamur muzu kahvaltıda yenebilir. Mesela ben sabah kahvaltı yapmadım. Bu muz benim kahvaltım. Anamur muzu, ilaçsız yetişiyor. Benim çocukluğumdan beri bildiğim Anamur muzunu her yerde öneriyorum. Kitaplarımda da Anamur muzunu yiyebilirsiniz diyorum" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.