Bugünkü
Takvim

Şeytanın sonu geldi

Mahmud , eski başbakan Erbakan'ın ölümünün 4. yıldönümünde Bursa'daki etkinliklere katıldı. Ahmedinejad, "Şeytan milletlerin baş düşmanıdır. Şu müjdeyi vereyim ki, şeytanın ölümü ve milletlerin vahdeti (birliği) yakındır" dedi

ABONE OL
Şeytanın sonu geldi
İran eski Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ı 4'üncü ölüm yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma etkinliklerine katılmak için geldiği Bursa'da çok önemli açıklamalar yaptı. , "Kardeşlerimizle kucaklaşma imkanı bulduk. Merhum Erbakan büyük bir insandı. Oldukça idealist ve hedefleri olan bir insandı. Dünya meselelerini çok iyi tanıyordu. Beşer hayatının problemlerini çok iyi idrak etmişti. Kendi tasarladığı programlarla beşer hayatının düzelmesi için çaba gösterirdi. Gerçek anlamda bir siyasetçi ve mümindi. İmanı ile siyaseti birdi. İkiyüzlü değildi. İnsanlık toplumuna hizmet etmek için çaba sarf etti. Bütün dünyada adalet ve barışın yerleşmesi için çalıştı" dedi. Ahmedinejad, daha sonra İran İslam Devrimi lideri Humeyni'nin Ağustos 1964 ile Ekim 1965 tarihleri arasında sürgün sırasında kaldığı, merkez Yıldırım İlçesi Karaağaç Mahallesi Sakaldöken Caddesi numara 22'de evi ziyaret etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.