Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.05.2012 Gazete
ABONE OL

...Ve olimpiyatlara adayız

, İstanbul'un ev sahipliği için adaylık başvurusunu kabul etti. 2020 İstanbul Olimpiyatları artık çok yakın

...Ve olimpiyatlara adayız
Türkiye ve Türk sporu için müthiş bir gece... Kanada'nın Quebec kentinde toplanan Olimpiyat Komitesi dün gece geç saatlerde İstanbul'un aday kentlerden biri olduğunu resmen açıkladı. 2020 İstanbul artık hayal olmaktan çıktı. Açıklanan şehirler arasında en güçlü aday olarak İstanbul gözüküyor.

EN GÜÇLÜ ADAY İSTANBUL...
Spor camiasının önde gelen internet sitelerinden olan gamesbids.com'un kriterlerine göre yaptığı sıralamada İstanbul 60.20 ile en yüksek puanı alarak sanal
ortamda birinci sıraya oturdu.

KAFİLEYLE GİTTİ...
Kanada'ya giden Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı önderliğindeki heyette kadın milli voleybol takımımızın da önemli isimleri arasında yer alan Neslihan Darnel de yer alıyor. Kafileye NBA'de Orlando Magic forması giyen temsilcilerimizden olan Hidayet Türkoğlu'nun da katılması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.