Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.10.2010 Gazete
ABONE OL

Fatih Tekke ilk kez

'ta Fatih Tekke dün ilk kez Siyah- Beyazlı formayla sahaya çıkarken de haftalar sonra 68'de oyuna dahil oldu

Fatih Tekke ilk kez
'ta Fatih Tekke dün ilk ilk kez 18 kişilik kadroya dahil oldu ve 68'de oyuna girdi. de haftalar sonra kadoryadı ve o da 68'de oyuna girdi. Alman teknik adam sahaya sürdüğü kadroyla herkesi şaşarttı. Schuster, hafta içi sürekli genç oyuncuları 11'de denemesine rağmen kararını son anda değiştirip yine tecrübeli oyuncuları sahaya sürdü.

TEKKE 68. DAKİKADA GİRDİ
İdmanlarda kalede genç Cenk'e görev veren Schuster dün gece kaleyi tecrübeli Rüştü'ye emanet etti... İsmail'in yerine İ. Üzülmez'i oynatan Schuster, Ersan'ın yerine Zapatocny'ye 11'de görev verdi. Bir tek Guti'nin yerine idmanlarda denenen Ersan'ı 11'deydi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.