Bugünkü
Takvim

Emre Belözoğlu mu? Arda Turan mı?

"Şifo Mehmet, parası olana karşı yüreği olan harika bir simyacı. Antalyaspor'a hava getiren, futbolcuların güçlerini yeniden harekete geçiren duyguların mimarı. Üstelik futbolun efendisi"

'Arda Turan'ın işi kolay değil'
Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Takvim yazarlarından Hakkı Yalçın'a konuştu...

"Şu anda hangi futbolcuyla yan yana oynamak isterdin?" diye sordum. Böyle bir düşüncesi olmamış. Ama farklı bulduğu ve ilgiyle izlediği futbolcular var. Emre Belözoğlu ve Arda Turan...

"Emre, futbolun hem defansif, hem ofansif yönünü iyi oynayan ve kendini çok geliştiren bir oyuncu. Agresif bir futbol yapısı var, devamlı oyunu yaşıyor. Fenerbahçe'nin en kilit oyuncusu. Emre'yi oradan aldığınız zaman, durum farklı yere gider.

Sonra Arda Turan'a döndü.

"Arda'nın ciddi anlamda bir çıkışı var. Daha da yukarılara geleceğine inanıyorum. Biraz sabırlı olmak lazım. Çok sorumluluk yüklememek lazım. Baskı da onu yorabiliyor. Genç yaşta lider oyuncu konumuna gelmek kolay bir şey değil. Hele günümüzde 8 yabancının olduğu bir yerde, hiç kolay değil."

MEHMET ÖZDİLEK'İN RÖPORTAJININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ
FUTBOLCULARI BİR DE BÖYLE TANIYIN!

BİR ZAMANLARIN YILDIZ FUTBOLCULARI İÇİN TIKLAYINIZ

DÜNYANIN EN ENTERESAN STADYUMLARI


AYAĞI KIRILAN TALİHSİZ FUTBOLCULAR

10 NUMARAYI HAKETMEYENLER!

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.