Bugünkü
Takvim

Muhtıranın da hesabını sor!

ABONE OL
Muhtıranın da hesabını sor!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da muhtarların toplantısına katıldı. Başbakan Erdoğan'a "Demokrasi istiyorsan sana muhtıra verenden hesap sormaktan niye korkuyorsun" diye sordu. Kılıçdaroğlu daha sonra gittiği Van'da, 'terör tazminatı' alamayan bir grupla görüştü. Konuyu Meclis'e getireceğini söyledi. Vatandaşlar da "Söz, sandıkta hediyeni vereceğiz'' dedi.

kalan karakter 1000

Sedat Gedikli Sedat Gedikli // ANKARA

Kim soracak kılıçtaroğlu mu ? ya sizde akıl yok, ya da fikir. Bu adancağız daha merdivenden nasıl inileceğini bile bilmiyor. Doğru uçağa nasıl binilir onu da bilmiyor. ne konuştuğunu bilmiyor. Kendi yönettiği ssk nın hesaplarındaki yolsuzlukları hatırlamıyor. bu mu soracak hesabı. hesap sormaya kalkanlar önce kendi hesaplarını vermeliler. Halk TV nin hesabı yakında sorulacak. Bu hesapları bağımsız Türk Adaleti soracak. Üstünlerin Hukuku değil Hukukun Üstünlüğü gelcek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.02.2011 12:31
ali   ışık............. ali ışık.............

55. senedir doğru dürüst çalışmayan hükümetlerin yapamadığını şimdiki başta olan AKP.hükümetinden kısa zamanda beklemek mümkün değil.bu hükümet 8.seneden beri ülkenin başında bir verdiği zözlere bakın birde yaptığı işlere bakın.sözverdiğinin yüzde75.şini zatan yaptı.sizler kağıt üzerindebile olsa verdiğiniz sözlerin arkasında bile durmuyorsunuz.kılıçtaroğlu sizler dürüst insanlar olsanız ülkede yargılanan kişileri savunmazsınız.eğer suçluise cezasını çeker zaten suçuyok ise serbest kalır.ama sizin istediğiniz alttabaka diye tutturduğunuz.ve ülkeninde yüzde55.şinihiç görmezden geldiğiniz oinsanlar sizlere gene üzerine basarak söylüyorum sizlere en büyük dersi gene sandıkta verecektir.benim burada sayın BAŞBAKANIMDAN.istediğim yüzde 10.luk barajının altına kesinlikle düşmemesi çünki muhalefettekilerin gözü barajın alta çekilmesi.belki birmillet vekili çıkarması. İNŞALLAH BARAJI DÜŞÜRMEZSİNİZ.sayın başbakanım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.02.2011 11:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.