Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 03.07.2018

'Sarp'a sardı

Oyuncu ve ’un 2 yıllık kaçak aşk oyunu sonunda bozuldu. Datça’ya giden sevgililer, TAKVİM objektifine yakalanarak sobelendi. İlk kez görüntülenen ikili, büyük panik yaşadıS
ARP Levendoğlu'nun kendi gibi oyuncu Birce Akalay'la 2 buçuk yıllık evliliğinin bitmesine neden olarak gösterilen Derya Şensoy'la aşkı tam gaz sürüyor. Aşklarını 2 yıldır gözlerden uzak yaşayan ikili, objektiflere yakalanmamak için tatilde magazin dünyasının akın ettiği Bodrum yerine Datça'yı tercih etti. Uzun süredir kaçak hayatı yaşayan ikili, önceki gün Takvim objektifine yakalanmaktan kurtulamadı.

BİRLİKTE PAYLAŞIM BİLE YAPMIYORLAR
Görüntülendiklerinden habersiz romantik anlar yaşayan ikili, daha sonra soluğu denizde aldı. Bir süre yüzerek serinleyen sevgililer, ardından mekanın restoran kısmına geçip yemek yedi. Sosyal medyada birlikte paylaşım yapmaktan dahi kaçınan ikilinin Datça tatilinden objektiflere yansıyan kareleri de "Kaçak aşıklar, sonunda ortaya çıktı" dedirtti. İkili, denizden çıktıkları anlarda görüntülendiklerini fark edince panikledi. Görüntülenerek kaçış planları sarpa saran ünlü çiftin moralinin bozulması dikkat çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.