Bugünkü
Takvim

Koç gibi karşılama

Özel helikopteriyle Çeşme'ye inen için pistte itfaiye hazır bekledi. İner inmez soğuk limonatasını yudumlayan işadamı özel arabasıyla marinadaki teknesine gitti

  • Saklambaç
  • 27.07.2014
ABONE OL
Koç gibi karşılama
KOÇ Grubu Onursal Başkanı , Çeşme sezonunu bu yaz erken açtı. Her yaz ağustos ayının ortasında Çeşme'ye gelen ünlü iş adamı, bu kez daha erken gitmeyi tercih etti. Bayramı geçirmek için Çeşme'ye gelen Koç, için adeta seferberlik ilan edildi. Özel helikopteri ile Çeşme'ye havalı bir iniş yapan Rahmi Koç'a pistte 5 yıldızlı bir karşılama hazırlandı. Herhangi bir tehlikeye karşı itfaiyenin bile hazır beklediği pistte ünlü işadamı helikopterden iner inmez buz gibi limonata ikram edildi. Oldukça neşeli görünen Rahmi Koç, daha sonra özel otomobiline atlayarak Altınyunus Marina'da bekleyen teknesine gitti. Gündüz teknesinde istiharete çekilen Koç, akşam ise arkadaşları ile birlikte Alaçatı sokaklarını gezdi. Antikaya olan merakıyla bilinen ünlü işadamı, gördüğü antika eşya satan dükkanları da gezmeyi ihmal etmedi.

KAZAK SIRTINDA
Çeşme'ye Tahire Demircan'la birlikte gelen Rahmi Koç, güneşten korunmak için şapkasını çıkarmadı. Ünlü işadamının sırtına attığı kazağı da dikkat çekti.

KAHRAMAN DURAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.