Bugünkü
Takvim

3 milyon dolara hayat kadını oldu

'Diktatör' filminde kendi ismiyle oynayan ve rol gereği Arap şeyhiyle tek gecelik ilişki yaşayan , rekor ücret aldı

  • Saklambaç
  • 28.05.2012
ABONE OL
3 milyon dolara hayat kadını oldu
'Borat' filmiyle şöhret olan Cohen, 'Diktatör' filmiyle de olay yarattı. Filmde; 'Haffaz Aladeen' adlı bir şeyhi canlandıran Cohen, rol gereği seksi yıldız Megan Fox ile tek gecelik aşk yaşadı. Fox, kendi adını kullanıp 30 saniye boy gösterdiği yatak sahneleri için 3 milyon dolar ücret aldı.

'un pırlanta set karşılığında yaşadığı ilişkiden sonra Haffaz Aladeen'e sarf ettiği; "Yarın gece seninle kalamam. İtalyan Başbakanı'na gitmem lazım" sözleri ise İtalya'da olay oldu. Bu sözler; çapkın Başkan Silvio Berlusconi'ye gördermeydi.kalan karakter 1000

orhan orhan

altu üstü bi meagan'a binmek için çok para bence. o paraya lamborghini alınır ömür boyu binilirdi :P

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 28.05.2012 21:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.