Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 16.02.2020 Gazete
ABONE OL

spor hocası ile yeni bir aşka yelken açtı! Hayranları hüsrana uğradı...

Takvim, önceki gün 'nun spor hocası ile yeni bir aşka yelken açtığını yazdı. Haberi okuyan Terzioğlu hayranları ise hüsrana uğradı.

Kara haber

Takvim, önceki gün Burçin Terzioğlu'nun spor hocası Umut Duygu ile yeni bir aşka yelken açtığını yazdı. Haberi okuyan Terzioğlu hayranları ise hüsrana uğradı. Güzel oyuncuyu hala eski aşkı İlker Kaleli ile yakıştıran fanları, şu yorumları yaptı:

"Yüreğımizi yaktın ... "Bu haber kalbime zehirli bir hançer gibi saplandı", "Aşka inancımı kaybettim...", "Umutlar tükendi, hadi gidelim albayım", "Bana dokunmayım bir süre yastayım", "Ayrılsanıza çok mutlu oluruz..."


Umut Duygu

İlker Kaleli

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.