Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 15.02.2020 Gazete
ABONE OL

'Umut'lar tükendi! İşte 'nun yeni aşkının şifreleri...

ile ’nin barışmasını dört gözle bekleyen fanlarının hayali suya düştü. Güzel oyuncunun, birkaç günden beri ’de tatil yaptığı ile Haziran’dan beri gizli saklı aşk yaşadığı ortaya çıktı. Aşkın kanıtı ise ’daki detaylar!

Umutlar tükendi
Oyuncu çift Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli, üç buçuk yıllık aşklarını Aralık 2018'de noktaladı. Birbirlerine çok yakıştırılan çiftin hayranları, ikilinin sürekli barışmasını umut etti. Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli'nin ayrıldıktan sonra kimseyle aşk yaşamaması da hayranlarının umutlarını güçlendirdi. Ancak ikilinin sevenlerine kötü haber geldi...8 AYDIR GİZLEDİ
39 yaşındaki
güzel oyuncunun Haziran'dan beri spor hocası olan Umut Duygu ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. , ilişkisini gizli tutmaya çalışsa da aşkı ikilinin yaptığı paylaşımlarındaki detaylar ele verdi. Terzioğlu, İlker Kaleli'yi Instagram'da takibi sürdürürken eski aşkıyla olan tüm kareleri sildi. Kaleli ise güzel oyuncuyla olan bazı fotoğraflarına kıyamadı.AŞKIN ŞİFRELERİ


Terzioğlu, 6 gün önceki paylaşımında Duygu'nun tişörtünü kafasına taktı.Güzel oyuncu, 11 Temmuz'da Bozburun'dan yaptığı paylaşımla da yine aşkının gömleğiyle.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.