Bugünkü
Takvim

Kırklareli'nde yapılacak oy sayımında sandık görevlisi oldu

Başkan Erdoğan’la boy ölçüşmeye kalkışan , ancak sandık görevlisi olabildi. “Bu işi özlemişim" dedi.

Çok 'İnce' görev!
24 Haziran 2018'de düzenlenen seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı CHP adına yarışan , ilk turu bile geçemedi. Partisinin koltuğuna oturma çabaları da boşa gitti. En yakın arkadaşları da onu terk etti. CHP Genel Merkezi'ne bile giremedi. Kemal Kılıçdaroğlu da destekçilerini aday göstermedi. O da Kırklareli'nden bağımsız aday olarak seçime giren eski CHP'li Mehmet Siyam Kesimoğlu için göreve girişti. İtirazlar üzerine Kırklareli'ndeki sayımda görev almak istedi. Kesimoğlu, kendisine bir belge düzenledi. Görev belgesini Twitter hesabından paylaşan İnce, "Demokrasi mücadelesinde görevin büyüğü küçüğü olmaz. Sandık görevlisi olmayı özlemişim" dedi. İnce, daha önce de "Kırklareli'nde halkın iradesi Mehmet Siyam Kesimoğlu olarak tecelli etmiştir ve bu irade baskıyla değiştirilemez" mesajını iletmişti.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

muharreme o bile fazla tavuk beslesşin yeter

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.04.2019 09:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.