Bugünkü
Takvim

Ölüm fırını

Başakşehir’de bir fırının yatakhanesinden 2’si yabancı, 4 kişinin cesedi çıktı. İşçilerin tavuktan ya da karbonmonoksitten zehirlenmiş olabileceği belirtildi

Ölüm fırını
İstanbul Başakşehir'de bir fırının yatakhanesinde Adem Porsuk (24), kardeşi Oktay Porsuk (17), Suriyeli Agıl Resıd (19) ve soyadı tespit edilemeyen Hikmet isimli Pakistanlı kalıyordu. Önceki gece fırının sahibi dükkana geldi. Hamur kazanını kontrol ettikten sonra hazırlanması için yatakhanede uyuyan 4 çalışanı uyandırmaya çıktı. Ancak çalışanların nefes almadığını farketti. İhbarı üzerine gelen sağlık ekipleri, çalışanların öldüğünü belirledi. 4 çalışanın akşam tavuk yediklerini öğrenildi. 4 fırın çalışanının karbonmonoksit zehirlenmesine de maruz kalmış olabilecekleri değerlendirildi. Kesin ölüm nedenlerinin Adli Tıp Kurumu'ndaki yapılacak incelemeyle netlik kazanacağı belirtildi. Polis, fırın sahipleri R.Y ve O.T'yi gözaltına aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.