Bugünkü
Takvim

Fatma Gül koruma altında

ABONE OL
Fatma Gül koruma altında
Muğla Dalaman'da dini nikahlı eşinden hamile kalan G.C. bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Fatma Gül ismi verilen bebek 9 günlük olunca anne G.G., iki kadının yardımı ile kızını D.K. (35), Z.K. (39) isimli çifte 4 bin liraya sattı. Çift, bebek rahatsızlanınca hastaneye götürdü. Bebeğin ayağındaki morluktan şüphelenen doktor, polise haber verdi. Yürek acıtan gerçek böylece ortaya çıkmış oldu. Anne G.G. ile birlikte 4 kişi gözaltına alındı. 43 yaşındaki anne G.G. "Hamile kalınca herkesten sakladım. Çocuğa bakacak durumumuz olmadığı için eşimle tartıştım. Komşum Ü.K.'nin tanıdığı bir aileye 4 bin liraya sattım. 1000 lirasını Ü.K. aldı" dedi. 5 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Solunum yetmezliği çeken Fatma Gül bebek de taburcu oldu. Bebek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekipleri tarafından koruma altına alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.