Bugünkü
Takvim

Çocuk vahşeti

ABONE OL
Çocuk vahşeti
Kütahya Simav'a bağlı Eydemir Köyü'nde yaşayan Halil Bulut (12), geçen Cuma günü kayıplara karıştı. Önceki gün Halil'in cesedi, elleri ve ayakları bağlandıktan sonra boğazı kesilip, başı taşla ezilmiş halde bulundu. Talihsiz çocuğun, T.K. (12), A.K. (15) ve H.K. (16) tarafından cinsel saldırıya uğradığı, "Sizi şikayet edeceğim" deyince de arkadaşları tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Ekipler, 3 çocuğu gözaltına aldı. Ağlayarak korkunç i itiraf eden ancak suçu birbirlerinin üzerine atan çocuklara olay yerinde tatbikat yaptırıldı. 3 çocuk, adliyeye sevk edildi.

İhsan TUNÇOĞLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.