Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 30.05.2013 Gazete
ABONE OL

29 yaş müjdesi

Hükümet'ten 29 yaş müjdesi!
, 50 yıllık vergi sistemini yeniden yazdı. Sanatçı, sporcu daha çok vergi ödeyecek. Kayınvalidene ev al vergiden kurtul. Oturduğu evi satana vergi yok. Genç girişimciler (29 yaş) 3 yıl vergi vermeyecek. Bu sistemin esnafa kolaylık sağlayacağına dikkat çekildi.

kalan karakter 1000

ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

BUNLAR KANUN DEĞİL BİR ARA EMEKLİYE VERGİ DÜŞMÜŞTÜ HALEN VARMI BİLMİYORUM HER İŞ YERİ SAHİBİ BİR EMEKLİ BULUP İŞYERİNİ ONUN ÜZERİNE YAPTIRDI BU KANUNCULAR UZAYDAMI YAŞIYORLAR ANLAMIYORUM BEN AVLANMA RUHSATI ALDIM AVLANACAĞIM YIL VERGİMİ AVLANMA PULUMU ALDIM AV YAPTIM DİĞER 5 YILDA AVLANMA PULU ALMAADIM AVADA GİTMEDİM AMA DEVLET BENDEN AVA GİTMEDİĞİM AVLANMA PULU ALMADIĞIM YILLARIN VERGİSİNİ İSTİYOR YAV BEN AV YAPSAM AVLANMA PULU ALIRDIM GİTMEDİM ALMADIM AMA NEYMİŞ AVA GİTMEDİĞİM YIL RUHSATIMI TESLİM ETMELİ GİDECEĞİM YIL GİDİP GERİ ALMALIYMIŞIM HAYDA BEN BİR KÖYDE YAŞAYANIM BUNLAR İÇİN GÜNLERİMİ HARCAMAM LAZIM BÖYLE KANUN MU OLUR HANİ BÜROKRASİ BİTECEKTİ BİRİ ANKARADA YAZIYOR CEZASINI VATANDAŞ ÇEKİYOR. KANUNU ÇIKARTIRKEN MUHATAP OLACAK SİVİL HALK İLE GÖRÜŞÜLMELİ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 30.05.2013 10:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.