Bugünkü
Takvim

canlı izle! yayın 5. 6. 7. ve 8. sınıf ders programı!

canlı izle! yayın ders programı öğrencilerin merak konusu. 5. 6. 7. ve 8. sınıflar EBA TV ile eğitim almaya devam ediyor. Öğrenciler 30 Nisan’a kadar uzaktan eğitim almaya devam edecek. MEB tarafından TRT işbirliğiyle hazırlanan derslerde öğretmenler detaylı konu anlatımı yapıyor ve öğrenciler de dersleri izleyip notlar alarak derslerinden geri kalmamış oluyor. Haberimizden EBA TV ortaokul kanalını internet üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Kanalın yayın akışına göre öğleden sonra dersler tekrar yayınlanıyor. İşte, me ekranı!

  • Eğitim
  • 26.03.2020 10:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.03.2020 19:35
ABONE OL
EBA TV ortaokul canlı izle!

EBA TV ortaokul canlı izle! EBA TV ortaokul kanalı canlı yayın öğrenciler tarafından sorgulanıyor. 5. 6. 7. ve 8. sınıfa giden öğrenciler, EBA TV'nin uzaktan eğitim yayınları sayesinde dersleri takip edebiliyor. Okulların tatil süresinin 30 Nisan'a kadar uzatılmasının ardından 1 aylık uzaktan eğitimin yapılacağı da belli oldu. Öğrenciler uzaktan eğitim ile Türkçe, Matematik, İngilizce, Din Kültürü gibi dersler alıyor. İşte, EBA TV ilkokul canlı izleme ekranı ve EBA TV ders programı!

EBA TV ORTAOKUL CANLI İZLE!

EBA TV Ortaokul CANLI YAYIN

EBA TV İLKOKUL CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.