Bugünkü
Takvim

'de büyük hesaplaşma!

ATV'nin sevilen dizisi 'in bu akşamki bölümünde büyük bir hesaplaşma yaşanacak.

  • Televizyon
  • 12.02.2015
ABONE OL
Bedel'de büyük hesaplaşma!
Vedat ve Ali'nin kendisini kumar masasında ortaya sürdüklerini öğrenen Begüm, büyük bir yıkım yaşar. Gururu ve namusu geçmişte ölesiye sevdiği adam ve kocası tarafından yerle bir edilmiştir. Hemen o gece Vedat'ı terk eden Begüm, Ali'den de bu kirli oyunun hesabını soracaktır. Olanlardan sonra Begüm'ü ebediyen kaybedebileceğini bilen Vedat, annesi Naciye'nin bütün karşı çıkmalarına rağmen Begüm'ün peşine düşer. Vicdan azabı çeken Ali ise Begüm'den haber almak için çırpınmaktadır. Beklediği bilgi hiç ummadığı birinden gelir.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.