Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.03.2013

Zirvede Huzur var

Huzur Sokağı'nın 15 Mart Cuma akşamı yayınlanan 26. bölümü yine zirveye oturdu. Heyecan dolu bölüm, izleyiciyi ekrana kilitledi

Zirvede  Huzur var
Başrollerini , Kutsi, , Hakan Eratik ve Güven Hokna'nın paylaştığı dizinin 26. bölümü; AB Sosyal Statü'de yüzde 7.67 izlenme oranı ve 21.02 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Ardından yayınlanan Kenan Işık'ın beğenilen yarışma programı "Kim Milyoner Olmak İster" ise yine AB Sosyal Statü'de yüzde 5.97 izlenme oranı ve 21.3 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında ikinci oldu.

* Huzur Sokağı'nın dün akşamki bölümünde; Bilal'den haber alınamaması tüm sevenlerine gözyaşı döktürdü. Herkes Bilal'in hayatından endişeli iken, onu seven iki kadın Feyza ve Şükran, Bilal'in yaşadığına inanmaya devam etti. Bölümün sonunda ise Bilal'in Kerim tarafından kaçırıldığı ve bir depoda alıkonulduğu görüldü.

HUZUR SOKAĞI 26. BÖLÜM - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.