Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.03.2013 Gazete
ABONE OL

Canlı yayında teklif etti!

direktörü , Devler Ligi'ni değerlendirmek için bağlandığı yayında spiker sevgilisi 'ya evlenme teklifi yaptı

Canlı yayında teklif etti!
Sportif Direktörü , canlı yayında spiker sevgilisi 'ya büyük bir sürprizde bulundu. SKY İtalya televizyon kanalı Paris Saint Germain'in İspanyol devi Barcelona ile eşleşmesini değerlendirmesi için Leonardo'yu canlı yayına bağladı. Aynı zamanda Leonardo'nun sevgilisi olan programın sunucusu Anna Billo, hiçbir şeyden habersiz olarak Leonardo'ya, "Kurayı nasıl değerlendiriyorsunuz?" diyerek sorusunu yöneltti. Leonardo ise, "Anna, benimle evlenir misin?" diye sordu. Bu soru karşısında gülümseyen Anna Billo, "Bu ne tarzda bir soru. Tamam. Devam edelim" karşılığını verdi. Bu cevaptan tatmin olmayan Leonardo, evlilik teklifini bir kez daha yineledi.

MILAN VE BREZİLYA'DA TÖRENİMİZ VAR...
Leonardo, sorusunu bir kez daha sorarken, Anna Billo, "Tamam. Evet. Bu konuyu evde konuşacağız" diye yanıt verdi. Bununla da istediği cevabı bulamayan Leonardo, ısrarını sürdürdü. "Evet mi hayır mı" demek istedin diyerek sorusunu bir kez daha yineledi. Bunun üzerine durumun viddiyetini anlayan Billo, "Tamam" diyerek karşılık verdi. Ardından Leonardo, "Tamamdır. O zaman Milan ve Brezilya'da törenimiz var" dedi. Röportajdan sonra Billo, gülerek, "Çılgıncaydı" dedi.

ÇİFTE KUMRULAR
Uzun süredir sevgili olan Leonardo ile spiker Anna Billo arasındaki uyum hayranları tarafından ayakta alkışlanıyor.

EVLİLİK TEKLİFİNDE BULUNDU
Paris Saint Germain Sportif Direktörü Leonardo, Barcelona ile eşleşmelerini değerlendirmesi için bağlandığı canlı yayında, kurayı es geçip spiker sevgilisi Anna Billo'ya evlenme teklifi yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.