Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.05.2012 Gazete

Biz çok eski dostuz

Biz çok eski dostuz
Trabzon Başkanı duruşma sonrasında neden Aziz Yıldırım ile yan yana oturduğunu anlattı... Şener, "Mahkeme başkanı böyle istedi, ben de Sayın Yıldırım'ın yanına oturdum. Biz çok eski dostuz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

bak bak

Senin trabzonlunun dostu değilde kimin dostu olduğunu şike olayları gündeme geldiğinden beri tranzon taraftarları çok iyi anladı maalesef kime hizmet ettiğin belli değil şimdide başkanı fenerbahçe kongre üyesi olan bir kulübe şike teklif ettiğin gündemde senin paran varsa onu başka yerde kullan bizim kulüb için kullanma tabi varsa

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 02.06.2012 07:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.