Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.05.2012 Gazete
ABONE OL

Birinden vazgeçeriz

Türkiye, 2020 Yaz Olimpiyatları için aday statüsü kazandı. Ancak , "Ya olimpiyat ya da Avrupa şampiyonası. Birinden vazgeçilecek" dedi

Birinden vazgeçeriz
Kanada'da yapılan Uluslararası toplantısında Türkiye'nin 2020 Yaz Olimpiyatları için Tokyo ve Madrid ile birlikte aday statüsü kazandığını öğrenen , "Biz 2020 Avrupa Şampiyonası'na adayız. Bakalım gelişmeler neyi gösterecek. Birinden birini tercih etmemiz söz konusu olacak" dedi.

PLATINI DA AYNISINI SÖYLEDİ
Benzer bir açıklama yapan de "Türkiye olimpiyatları alırsa Avrupa Şampiyonası'nı düzenleyemez" ifadesini kullandı

KANADA'DAN İYİ HABER VAR AMA!
Olimpiyat Komitesi'nin toplantısı için Kanada'ya ve Neslihan Darnel ile birlikte giden Bakan , Türkiye'nin aday ülke olmasının kabul edilmesini büyük mutlulukla karşıladı. Ama 2020 için Türkiye olimpiyat ya da Avrupa Şampiyonası'ndan birini tercih etmek zorunda.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.