Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.10.2019 Gazete
ABONE OL

İhanet iddiası ortalığı karıştırdı! ile meleği ...

2016’dan beri ’le mutlu bir evliliği olan ’un eşine ihanet ettiği iddiası, ortalığı karıştırdı. Yakışıklı oyuncunun, meleği ile kaçamak yaptığı söylentisi oyuncunun fanlarını kızdırdı.

Kara melek

Oyunculuğu ve yakışıklılığıyla olduğu kadar evliliğiyle de takdir toplayan Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili dün ortaya atılan bir iddia, şok etkisi yarattı. Bir magazin sitesinin yazdığı ve 'Söylemezsem Olmaz' isimli programda detaylı bir şekilde ele alınan iddia, gündem oldu.


ile Sara Sampio, 2013'te birlikte reklam filmi çekmişti.

2013'TE TANIŞTILAR
İddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ, 2013'te aynı reklam filminde rol aldığı Sara Sampaio ile görüşmeyi çekimlerden sonra da sürdürdü. Hatta 35 yaşındaki yakışıklı oyuncu, bununla da kalmadı ve 2016'da evlendiği Başak Dizer'i dünyaca ünlü modelle aldattı.


Dünyaca ünlü model, 2015'ten beri milyarder iş adamı Oliver Ripley ile aşk yaşıyor.

YURT DIŞINDA BULUŞMA...
Dedikoduya göre; Kıvanç Tatlıtuğ ile Victoria's Secret'ın 28 yaşındaki meleği, yurt dışındaki bir otelde buluştu. İkili, otele ayrı giriş yaptı ancak aynı odada buluştu. Yakışıklı oyuncuyla ilgili bu iddia sonrası Kıvanç Tatlıtuğ ile 'den bir yanıt gelmedi. Ancak özellikle Tatlıtuğ'un hayranları, sosyal medyada "Bu sadece Kıvanç'ı karalamak için yapılan bir kampanya" diyerek ihanete inanmadıklarını dile getirdi.


Tatlıtuğ çifti, haklarındaki "Bebekleri olacak" haberlerini de kısa süre önce yalanladı.