Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.05.2019

'dan aşkı 'ya büyük jest! 'da aşk tazeliyorlar...

Eski basketbolcu , aşkı ’yı geçen hafta ’a uçurdu. Kutluay, sosyetik yogacının rahatı için otelde kalmak yerine geceliği 20 bin liralık villa tuttu. , bu jestiyle aşkının ayağını yerden kesti.İ
brahim Kutluay, aşkı Edwina Sponza için kesenin ağzını açtı. Demet Şener'le boşanmasının ardından rahat bir nefes alan Kutluay, geçtiğimiz günlerde Sponza ile Yunanistan tatiline çıkmıştı. Aşklarını gizli saklı yaşadıkları dönemde de sık sık Komşu'ya giden Sponza ile Kutluay, bu kez Yunanistan'ın gözde adası Mikonos'un yolunu tuttu. Şener'in "İki çocuğunun nafakasını ödemiyor" diyerek "İlgisiz baba" olmakla suçladığı Kutluay, aşkıyla çıktığı Yunanistan tatilinde moral depoladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.