Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.05.2019

moda dünyasına hızlı girdi! Dünya starlarının şıklığına şıklık kattı

'da eğitim alan ayakkabı tasarımcısı , moda dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Kendi markasını yaratan başarılı genç, dünya starlarının şıklığına şıklık kattı.Başarılarıyla
dünya çapında tanınan Türkler arasına bir yenisi daha eklendi... 1991 yılında dünyaya gelen Dora Teymur, Londra'nın prestijli okullarından Cordwainers at London College of Fashion'da ayakkabı tasarımı bölümünü bitirdi. Genç tasarımcı 2012 yılında kendi markasıyla moda dünyasına girdi. Markayı ilk çıkardığı günlerde okulu ve işi bir arada ilerletti. Modern ve nostaljik el yapımı ayakkabılar yaparak hünerlerini sergiledi. Ortaya çıkardığını tasarımlar ise başta Londralı sosyetik kadınlar olmak üzere, dünyaca ünlü isimlerin de dikkatini çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.