Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.05.2019

ile görüntülenen köpürdü! "Hemen yakıştırma yapmayın"

, Ece Yosmaoğlu ile birlikte olan ’yle aşk yaşadığı iddiasına ‘İş için buluştuk. Hemen yakıştırma yapmayın’ çıkışı yaptı.

Köpürdü!

Dün ortaya atılan iddia Deniz Seki'yi kızdırdı. Seki'nin Serdar Bilgili ile 'de işadamına ait bir mekanda baş başa çekilen karesi 'Söylemezsem Olmaz' programında yayınlanıp ikilinin yeni aşka yelken açtığı öne sürüldü. Aşk iddiasına Seki'den yanıt gecikmedi.

Şarkıcı, "Yeni bir proje için buluştuk. Hemen yakıştırma yapmak çok yanlış" deyip programın sunucusu Ece Erken'e yüklendi. Erken de şu sözlerle Seki'yi iğneledi: "İddia diye verildi zaten. Alkollü ve detone görüntülerinde olduğu gibi keşke yine arasaydın."



Bilgili, Aralık 2018'den beri Ozan Doğulu'nun eski eşi ve üç kızının annesi Ece Yosmaoğlu ile birlikte…

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.