Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 02.03.2019

Marjinallik ’nı gözden düşürdü! Subaşı’nın koleksiyon hazırladığı mücevher firmasından Meryem Uzerli'ye destek

Marjinallik ’nı gözden düşürdü. Subaşı’nın koleksiyon hazırladığı mücevher firması, topa tutuldu. Markanın yetkilileri de çareyi ‘Bizim yüzümüz Meryem Uzerli’ demekte buldu. Çalkantılı hayatı yüzünden ikinci plana atılan genç kadının ise durumdan son derece rahatsız olduğu konuşuluyor...

Televizyoncu Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra marjinallikte doz aşan Şeyma Subaşı, iyice gözden düştü. İtalyan DJ Guido Senia ile aşkı, sosyal medyadan paylaştığı yarı çıplak pozları ve çoğu zaman annelikten uzak tavırlarıyla eleştiri oklarının hedefi olan Subaşı, ilk darbeyi vatandaştan yedi. Şeyma Subaşı'nın kapsül koleksiyon hazırladığı Atasay markasının resmi Instagram hesabı; vatandaş tarafından "Genç kızlara bu kadar kötü örnek olan biriyle nasıl iş birliği yaparsınız?" şeklindeki mesajlarla dolup taştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.