Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.11.2018 Gazete
ABONE OL

lüks hayata veda edecek! 7 maddelik protokol ortaya çıktı

9 yıllık aşklarını Eylül 2017’de nikah masasına taşıyan ile ’nın önceki günkü boşanma öncesi, 7 maddelik protokol imzaladığı ortaya çıktı. Protokole göre; Subaşı, aylık 125 bin liralık nafaka alacak. Ancak Miami-Çeşme- Dominik ve arasında mekik dokuduğu lüks hayata yine de veda edecek.

Tam 9 yıldır aşk yaşayan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanması, gündem oldu. 18 Eylül 2017'de St. Tropez'de ünlü televizyoncuyla evlenen Subaşı, lüks hayatıyla da yıllardır gündemdeydi.Ancak 21 Kasım'da alınan boşanma kararıyla ve önceki gün gerçekleşen boşanma sonrası, Şeyma Subaşı'nın bu lüks yaşantısına veda edeceği ortaya çıktı. 2009'da katıldığı 'Var Mısın Yok Musun?' programına çıkan ve yarışmadan 69 bin TL ödülle ayrılan Şeyma Subaşı, henüz 19 yaşındayken Ilıcalı'nın gönlünü çaldı.KONUŞMA YASAĞI!..
2014'te kızları Melisa dünyaya gelen ikilinin, boşanma öncesinde detaylı bir protokol imzaladığı öğrenildi. Av. Dr. Hakan Öncel'in katıldığı görüşmede hazırlanan 7 maddelik protokolün detayları ise şöyle:

Şeyma Subaşı, oturduğu evden çıkarak yeni alınacak 10 milyon TL değerindeki bir eve geçecek. Ev Melisa'nın üzerine yapılacak. Ilıcalı ve Subaşı evle ilgili intifa hakkına sahip olacak.
Çiftin 5 yaşındaki kızı Melisa'nın velayeti annede olacak.
Subaşı'na 115 bin TL yoksulluk, Melisa'ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olarak her ay 125 bin TL ödenecek.
28 yaşındaki Subaşı evlenirse 115 bin TL nafakası ödenmeyecek.
Taraflar aile yaşantıları, boşanma süreci ve birbirlerinin yakınlarıyla ilgili olarak basın, radyo, sosyal medya, televizyon ve internet siteleriyle birlikte üçüncü kişi, kurum ile kuruluşlara yazılı veya sözlü açıklama yapamayacaklar.
Yapılan protokolün dışında taraflar birbirlerinden maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmayacaklar.
Melisa'nın tüm eğitim giderleri baba Ilıcalı tarafından karşılanacak. Bu arada Şeyma Subaşı'nın Bebek'teki 'Healthyish' isimli kafeden elde edeceği kar da 115 bin liralık nafakadan düşülecek.ŞEYMA NELER KAYBETTİ!
İstanbul, Çeşme, Miami ve Dominik'teki evlerinde lüks hayat yaşayan Şeyma Subaşı, artık Ilıcalı'nın özel jetiyle kredi kartlarını da sınırsız kullanamayacak...

ÖZEL JETİ SINIRSIZ KULLANMA HAKKI
Yıl boyunca ünlü televizyoncuya ait özel jete atlayıp ülkeler arası mekik dokuyan Şeyma Subaşı, kuşkusuz artık bu lüksten mahrum kalacak. Subaşı'yı tarifeli uçaklar bekliyor...BOĞAZ'A NAZIR LÜKS VİLLA
Subaşı, böyle poz verdiği Boğaz'a nazır evden taşınıp yeni alınacak bir eve yerleşecek. Evin tapusu ise Melisa'da olacak.ALAÇATI'DA HAVUZLU MALİKANE
Sosyal medya fenomeni Subaşı, böyle havalı pozlar verdiği Çeşme'deki evinde önümüzdeki yazdan itibaren istediği kadar uzun tatil yapamayacak.AMERİKA MİAMİ'DE STARLARA KOMŞU EV
Subaşı, Hollywood yıldızlarıyla komşu olan Miami'deki evine de "Güle güle" dedi.