Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 10.11.2018

altı yıl önceki kıyafetini giydi

Hakikaten cimri
Cambridge Düşesi , ile birlikte katıldığı 'daki etkinlikte tercih ettiği kıyafetle dünya basınının gündemine oturdu. Middleton, etkinliğe turkuaz rengi bir tuvalet, gümüş rengi ayakkabılar ve kıyafetiyle aynı renkteki çantası ile katıldı. Tercih ettiği kıyafetin ülkede gündem olma nedeni ise Düşes'in aynı kıyafeti altı yıl önce bir kez daha giymesiydi. 2012 yılında Londra Olimpiyat Oyunları ile ilgili bir etkinliğe katılan Middleton, yine Jenny Peckham'ın tasarımı olan bu elbiseyi tercih etmişti. Daha önce de bir kıyafetini dört kez giyen Düşes'in bu tercihi 'cimrilikte son nokta' yorumlarına neden olurken Middleton fanları ise "6 yıl ve üç çocuktan sonra yine ayrı kıyafete girebiliyor" ifadelerini kullandı.YIL: 2012


Kate Middleton, altı yıl önce giydiği elbiseyi yeniden üzerine geçirdi. İngilizler tarafından eleştirildi.YIL: 2018

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.