Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.10.2018

'dan 'Mega' sürpriz

, 3 ay önce doğan kızı Liya için ertelediği Harbiye konserlerine hazırlanıyor. sanatçı, ’de veremediği konser serisini sürpriz bir kararla bu ay gerçekleştirecek. , ’de Harbiye’de sahne alacak

Mega sürpriz
hayranlarına müjde! Her yıl ayında Tiyatrosu'ndaki konser serisiyle hayranlarını coşturan , 3 aylık kızı Liya ile daha çok vakit geçirmek için bu seneki organizasyonu ertelemişti. sanatçı, sevenlerinin yoğun isteğine daha fazla karşı koyamadı.

Tarkan 'de Açıkhava'da hayranlarına müzik ziyafeti sunmak için kolları sıvadı. Özel sahne şovları hazırlayan Megastar, sürprizlerle dolu konser serisi için de yüklü bir bütçe ayırdı. Tarkan, iki hafta sonra hava muhalefeti olmadığı takdirde Harbiye'deki 3 günlük konser serisinde sevenleriyle buluşacak.
Tarkan, Temmuz'da doğum yapan eşi Pınar Tevetoğlu için Eylül ayındaki konserlerini iptal etmişti.

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.