Bugünkü
Takvim

Meleklerin prensi

melekleri birbiri ardına katalog ve dergi çekimlerinde ’la çalışma şartı koydu. Çekim başına 1 milyon 200 bin dolar alan Türk fotoğrafçı da böylece servetine servet kattı...

  • Saklambaç
  • 15.03.2017
ABONE OL
Meleklerin prensi
Güzellikleriyle erkeklerin başını döndüren ve yakın dostluklarıyla bilinen Victoria's Secret meleklerinin bir ortak özelliği daha çıktı... Kendall Jenner, Candice Swanepoel, Irina Shayk ve Lily Aldridge gibi güzellikleriyle nefes kesen meleklerin moda çekimlerinde olmazsa olmazı Türk fotoğrafçı Mert Alaş… Victoria's Secret melekleri, katalog ve dergi çekimleri öncesi yaptığı sözleşmelerine bugüne kadar Madonna'dan Kate Moss'a kadar birçok dünya starını fotoğraflayan Alaş'la çalışmayı şart koşuyor... Vouge'un da aralarında olduğu ünlü dergilerle çalışan başarılı fotoğrafçının çekim başına aldığı ücret ise dudak uçuklatıyor.

ÇAĞATAY DA İSTEMİŞTİ AMA OLMADI!
Londra'da yaşayan 45 yaşındaki fotoğrafçı, ünlü markalardan ve yıldız isimlerden her moda çekimi için 1 milyon 200 bin dolar (yaklaşık 4 milyon 900 bin lira) alıyor. Victoria's Secret meleklerinin Mert Alaş'la çalışma şartı koştuğu göz önünde bulundurunca ünlü fotoğrafçının güzel modellerle olan dostluğu, servetine servet katmasına yardımcı oluyor. Bu arada Çağatay Ulusoy da bir jean firmasının katalog çekimleri için 'la çalışmak istemiş ancak Alaş'ın ücreti firma yetkililerine pahalı gelince Ulusoy'un hevesi kursağında kalmıştı. Çekim ücreti Türkiye'deki meslektaşlarına oranla çok yüksek olan Alaş, bugüne kadar hiçbir Türk şarkıcı ya da modeli fotoğraflamadı...


* Güney Afrikalı model Candice Swanepoel da hamilelik sonrası ilk pozlarını önceki gün Alaş'a vererek olay yarattı.


* 31 yaşındaki Victoria's Secret meleği Lily Aldridge, çekimler dışında da Alaş'la arkadaş olarak sürekli görüşüyor.


*
Kendall Jenner ve İrina Shayk, çekimlerde Mert Alaş'tan vazgeçmeyen Victoria's Secret Melekleri'nin başında geliyor.

EBRU KAZIKTAŞ

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

ulan Candice...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2017 23:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.