Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.02.2015

Sihirli gece

Sihirli gece
Yılın en iyi radyo, radyocu ve radyo programlarının ödüllendirildiği 'Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri', Fatih Belediyesi'nin katkılarıyla önceki akşam Zorlu Center PSM'de düzenlenen törenle dağıtıldı. Ceyhun Yılmaz'ın sunumuyla gerçekleşen gece, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'in açılış konuşmasıyla başladı.

Ünlü sanatçıların radyocuları yalnız bırakmadığı törende; Mustafa Ceceli'nin orkestrasıyla sahne alan Bengü, Gökhan Türkmen, Funda Arar ve Emre Aydın seyirciye mini konser verdi. Gece sonunda söylenen 'Dalgalandım da Duruldum' şarkısı ile de Müzeyyen Senar anıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.