Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.05.2013

Çözüm siren'leri

Terör örgütü Türkiye'yi terk etmeye başladı. Çözüm süreci hayatın her alanına yansıdı. Sosyetik isim Siren Ertan da Doğu ve Güneydoğu illerine tur düzenleme kararı aldı...

Çözüm siren'leri
Türkiye çok önemli bir virajı aldı. Yıllardır kan akıtan terör örgütü, sınır dışına çıkmaya başladı. Bu atmosfer, ülkenin her yerine yayıldı. Gelişmeler, cemiyet hayatına da yansıdı. , Doğu ve Güneydoğu seferine çıktı. Ünlü modacı, şimdiye kadar uzak kaldıkları bu coğrafyaya tur düzenleme kararı aldı. İlk olarak da yakın dostları ile Gaziantep'e gitti. Buradaki dünyaca ünlü mozaik müzesini gezdi. Ünlü modacı, 8 arkadaşıyla birlikte Gaziantep'in her yerini ziyaret etti.

SIRADA MARDİN VAR
Ardından da sosyal paylaşım sitesi Twitter'da şu mesajı verdi: "15 yıldır ülkemizin doğusuna gidiyor, daha yakından tanımaya çalışıyorum. Her seferinde de dostlarımın buraları görmesi için can atıyordum ki, onları küçük gruplar halinde gezdirmeye karar verdim. İşte bu projemin ilk gezisinde dostlarım ile Gaziantep'e geldik. Şimdi, hedef Tunceli, Şırnak, Batman ve Mardin."

kalan karakter 1000

Yorumcu Yorumcu

Bir sen eksiktin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.05.2013 09:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.