Bugünkü
Takvim

Ağa'nın kitabı

'nin aşk acısı, içindeki 'yazar ruhunu' ortaya çıkardı! Ertüre, 'yla olan ilişkisini anlattığı bir kitap yazdı

  • Saklambaç
  • 16.05.2012
ABONE OL
Ağa'nın kitabı
Edebiyat dünyası şokta! Adını ile yaşadığı aşkla duyuran , yazar oldu. Ünlü işadamıyla şaşalı ilişkisi biten Ertüre, kendini yazarlığa vurdu! Eski manken, Ağaoğlu ile birlikteliğini anlatan 'Aşk Oyunları' isimli bir kitap kaleme aldı.

Kitapta 'Elif' isimli bir karakterin zengin ve ünlü bir işadamıyla inişli çıkışlı aşk hayatını anlatan Ertüre, kendi yaşantısını özetledi. Petek Ertüre, kitabında Elif'in Yavuz isimli zengin ve ünlü sevgilisinin birçok ihanetine rağmen onunla ilişkisini 'aşk için' nasıl sürdürdüğünü anlattı!

* İşadamı Ali Ağaoğlu'nun kendisinin de gizli anlatıldığı 'Aşk Oyunları' kitabına ne diyeceği merak konusu.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.