Bugünkü
Takvim

İşte benim koyunum

İthal koyun ayağı kayıp yere düşünce , "İşte benim koyunum diyerek yerli koyuna öpücük kondurdu

  • Saklambaç
  • 28.02.2011
ABONE OL
İşte benim koyunum
2009 yılında kurulan ve 1000'i aşkın üyesi bulunan 'nın önceki gün yapılan 2'nci Genel Kurulu'nda çiftçi ve besiciler, seslerini kamuoyuna duyurmaya çalıştı.

Çiftçileri yalnız bırakmayan türkücü , toplantı öncesi basının karşısına bir yerli, bir de ithal koyunla çıktı. "Benim koyunum bile Avrupa'nın koyunundan daha farklı bakıyor" diyen Nihat Doğan'dan inciler:

İthal koyun ayakta bile duramıyor
Doğan, "Bir deli dana dediler danalarımızı yok ettiler. Sonra tavuklarımızı ortadan yok ettiler. Bu milletin efendileri köylülerdir' diye konuştu.

Fotoğraf çekimi esnasında ayağı kayan ithal koyun yere düşünce Doğan, "Bir benim koyunuma bakın, bir de ithal koyuna. Ayakta bile duramıyor" dedi.

Ben gitsem Eurovision yıkılırdı
Şarkıyı dinledim hayırlı uğurlu olur inşallah. Ben pek beğenmedim.
Beklenti noktasında atılan adımdır.
Orası bir kültür showrumu olduğu için kendi dilimizle ve kültürümüzle olmamızın daha doğru olacağını düşünüyorum.
Ben gitsem yıkılırdı ortalık.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.