Bugünkü
Takvim

maviye boyandı

Boğaz'ın incisi gecenin mavisine büründü. gece hayatı farklı bir deneyime sahne oldu

  • Saklambaç
  • 21.02.2011
ABONE OL
İstanbul maviye boyandı
İstanblue Vodka tarafından düzenlenen ve gece hayatına yepyeni bir konsept getiren sona erdi. İstanbul'un tam 34 noktasını ve Beyoğlu sokaklarını maviye boyayıp, her yeri müzik ve eğlenceyle dolduran İstanbul Blue Night ile İstanbul eğlence hayatı, çok farklı bir deneyim yaşadı.

MÜZİK VE EĞLENCE
Etkinliğin gerçekleştiği tüm mekanlarda İstanblue Vodka'nın sürprizleriyle renklenen gecede Beyoğlu'nun çeşitli noktalarında ünlü müzisyenler sokak performanslarıyla geceye eşlik etti. Odakule'de piyanosuyla, İstiklal Caddesi'nde Canan Anderson kemanıyla ve Tünel Meydanı'nda da Suat Ateşdağlı plaklarıyla unutulmaz anlar yaşattı. İstanbul Blue Night ile artık her yıl Şubat ayının üçüncü Cuma'sı İstanbul'da her yeri mavi, müzik ve eğlenceye bürünecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.