Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.02.2011

Tablo gibi mücevher

, 'ın hayat verdiği 'Ribbons on Sapphires' adlı mücevheri sosyetenin katıldığı bir davetle tanıttı

Tablo gibi mücevher
'ne yönelik özel bir proje gerçekleştiren , ile birlikte anlamlı çalışmaya imza attı. Doğançay, 'Kurdeleler' serisinde yer alan 'Ribbons 58' adlı tablosundaki kıvrımları mücevhere taşıdı.

BEĞENİYE SUNULDU
Mart ayında satışı gerçekleşecek bu özel mücevher, önceki gece Doğançay Müzesi'ndeki bir davetle koleksiyonerlerin beğenisine sunuldu. İş dünyası ve cemiyet hayatından tanınmış isimlerin davetli olduğu özel geceye Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Heves Ekinci, Arzu Savgı, Gülbin Simitçioğlu, Nilüfer Bulut, Arzu Kunt, Cem ve Hülya Kalyoncu, Burcu- Oğuzhan-Nuran Erçil katıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.