Bugünkü
Takvim

Sosyetede kanser korkusu!

  • Saklambaç
  • 19.01.2011
ABONE OL
Sosyetede kanser korkusu!
Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesi ve Harvard Üniversitesi Massachusetts General Hastanesi Biyomikro Elektromekanik Sistemleri Merkezi Direktörü Prof. Dr. 'in, kanser tedavisinde kullanılacak mikroçipi geliştirmesi dünyada yankı uyandırmıştı. Dr. Toner'in başarısını kutlamak üzere iç mimar kardeşi Mustafa Toner önceki gece W Otel'de bir davet verdi. Davete , , Faruk Süren, Serra Tokar, Mustafa -Lüset Tavillioğlu ve Sedat-Yasemin Aloğlu gibi isimler katıldı. Güler Sabancı, "Mehmet Toner'le gurur duyuyorum, bizi dünyada gururlandırdı" dedi. Bu arada Prof. Dr. Toner'in davetine sosyetiklerin akın etmesi, 'nün geçtiğimiz Aralık'ta kansere yenik düşmesinin cemiyet hayatında yarattığı paniğin bir göstergesi olarak yorumlandı.

Yıllarca çalıştık!
Onuruna verilen davete kardeşi Mustafa Toner ile katılan Mehmet Toner, "Çok çalıştık ve sonunda başardık" dedi. Kanser ile ilgili konuşan Mehmet Bey; "Hastalık genetik değilse bilin ki sigarandandır! O yüzden sigarayı bırakın" diyerek davetlileri uyardı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.