Bugünkü
Takvim

Fatmagül'ün suçu ne?

'i gören ler, Fatmagül'ü değil 'i bağırlarına bastı! Güzel oyuncu ise gördüğü ilgiden bunaldı

  • Saklambaç
  • 22.10.2010
ABONE OL
Fatmagül'ün suçu ne?
Şimdilerde "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde rol alan , üzerinden '' lakabını atamadı. Ay Yapım'ın daveti için Asmalımescit'teki bir kafeye giden Beren, bir anda neye uğradığını şaşırdı. Yoldan geçen ler, "Bihter" diyerek Beren Saat'a doğru koşmaya başladı.

DEVİR KAPANDI
Yanına gelen Arap hayranlarıyla ilk başta bol bol fotoğraf çektiren güzel oyuncu, ilerleyen dakikalarda artan hayran sayısıyla bunaldı. Kendisine 'Bihter' denmesini de istemeyen Beren Saat, Arap turistlere "Bihter devri artık kapandı" dedi.

HAYRAN SAYISI GiT GiDE ARTTI
Arap turistler, hayran oldukları Beren Saat'in bir kafede oturduğunu birbirlerine haber verince mekanın önündeki turist sayısı hızla çoğaldı!

BEHLÜL'LE HASRET GiDERDi
Aynı partide buluşan Beren Saat ile , birbirlerine sarılarak hasret giderdi. Behlül ile Bihter'in buluşması da objektife böyle yansıdı.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.