Bugünkü
Takvim

su kalbin dostu

dinlenmesi için gerekli olan uyku, kalbi de koruyor. 'de yapılan bir araştırmaya göre 20 dakikalık su, kalp hastalıkları riskini yarı oranda azaltıyor. haftada bir ya da iki gün kısa süreli öğle uykusuna yatan kişilerin, kalp hastalıklarına yakalanma riskinin düşük olduğunu belirtiyor.

Öğle uykusu kalbin dostu
Vücudun dinlenmesi için gerekli olan uyku, kalbi de koruyor. 'de yapılan bir araştırmaya göre 20 dakikalık su, kalp hastalıkları riskini yarı oranda azaltıyor. haftada bir ya da iki gün kısa süreli öğle uykusuna yatan kişilerin, kalp hastalıklarına yakalanma riskinin düşük olduğunu belirtiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.