Bugünkü
Takvim
  • Polis Adliye
  • 30.06.2010

Yardım melekleri

çarptı üç yardım meleği yetişti

Yardım melekleri
yolunda yürüyen genç ölümden döndü. Merter'de dün saat 08.00 sıralarında kimliği belirlenemeyen bir kişi karşıya geçmek için metrobüs yoluna girdi. Burada dalgın şekilde yürüyen şahsa metrobüs çarptı. Yaralanan vatandaş kanlar içinde yola savruldu. Metrobüsün ön camı kırılırken bazı yolcular ani fren nedeniyle yaralandı. Şans eseri metrobüste olan Acil Tıp Uzmanı Merve Girgin ve 2 arkadaşı ilk yardım kutusunu alarak yaralıya müdahale etti. Çeşitli yerlerinden yaralanan kişiyi sırt üstü yatıran ve kan kaybını tampon yaparak engelleyen Gebze Meslek Yüksek Okulu'ndan bu yıl mezun olan acil müdahale uzmanı üç kız, yaralının nefes yolunun tıkanmasına da engel oldu. 3 melek baygın olan yaralının bilincini açık tutmaya çalıştı. Yaralı hastaneye kaldırıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.