Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 20.09.2019 17:26
  • Son Güncelleme: 01.10.2019 17:04

8 bin memur alımı yapılacak! ’li ve KPSS’siz...

ve üzerinden ile ve KPSS şartsız personel ve memur alımları tüm hız devam ediyor. Bu bağlamda 8 bin memur alımı yapılacağı açıklandı. Devlet Personel Başkanlığı (DPB), ilan.gov.tr ve (İŞKUR)’un resmi internet sayfasından yayınlanan en yeni kamu ilanlarını sizler açıkladık.

8 bin memur alımı yapılacak! KPSS’li ve KPSS’siz...

Güvenlik görevlisi alımı, Sağlık personeli alımı, temizlik personeli Alımı, Bilişim personeli alımı, kamu denetleyicisi alımı, şoför alımı, vasıflı ve vasıfsız içi alımı, büro memuru, okul öncesi öğretmen alımı, çocuk gelişimi meslek elemanı alımı, sağlık teknikeri, hemşire, araştırmacı teknisyen, reklam ayırıcı, özel harekat polisi alımı, komiser yardımcısı alımı, farklı kuvvet komutanlığına uzman erbaş alımı ve daha bir çok meslek gurubundan personel alımı yapan kamu ilanları bulunmaktadır. Devlet memuru olmak için kişilerden genel ve özel şartlar talep edilmektedir.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.